Aleyna Tilki’nin Evinin Önüne Kadar Giden ve Çiçekler Gönderen Takıntılı Hayranına Cinsel Taciz Cezası Verildi

Son dönemlerin popüler isimlerinden Aleyna Tilki, yaşadığı sitenin tellerinden atlayıp evin önüne kadar giden takıntılı hayranıyla başı dertteydi. Aleyna Tilki, durumun ciddiyetinden korkup soluğu mahkemede almıştı. Sabah’tan Arzu Kaya’nın haberine göre; mahkemeden takıntılı hayran hakkında karar çıktı.?

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/magazin/cice…

Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari şarkılarıyla 2017 yılına damga vuran Aleyna Tilki, güçlü sesiyle son dönemlerin en dikkat çeken isimlerinden.

Aleyna Tilki, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Genç popçunun gündeme geldiği konulardan biri de takıntılı hayranıyla yaşadığı sıkıntılar oldu.

Tilki’nin yaşadığı sitenin jiletli tellerinden atlayıp evinin önüne kadar giden ve çiçekler gönderip taciz mesajları atan takıntılı hayranıyla başı dertteydi.

Yaşadığı durumdan rahatsızlık duyan Aleyna Tilki soluğu mahkemede almıştı. Mahkeme ise dikkat çeken bir karar verdi.

Sabah’tan Arzu Kaya’nın haberine göre; mahkeme, karşılıklı bir duygu olmadığı için çiçek gönderilmesini ‘cinsel taciz suçu’ olduğunu belirtti.

Ayrıca mahkeme, Aleyna Tilki’nin şahsi ev adresine gönderilen çiçeklerin karşılıklı hoşlanma duygusu olmadığı için saplantılı hayranı, cinsel taciz suçuyla yargıladı.

Muhammed Erkam A. isimli takıntılı hayrana, cinsel taciz suçundan 3 bin 320 lira adli para cezası, konut dokunulmazlığını ihlal etme suçundan ise 1 yıl 3 ay hapis cezası verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x