Kabul Edin, Olaylı Ayrıldınız: Afra Saraçoğlu’na Mert Ramazan Demir Sorulunca Küplere Bindi

Kendi doğum günü kutlamasına gitmeden önce muhabirlerin köşeye sıkıştırdığı Afra Saraçoğlu, Mert Razaman Demir sorusu karşısında küplere bindi. Detaylar ?

Yalı Çapkını’nın Seyran’ı ve Ferit’i Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in aşk yaşadığı dedikodusu yeni değil biliyorsunuz…

Aylar önce yakın arkadaş pozları veren Mert Yazıcıoğlu, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun bir aşk üçgeni içinde olduğu iddiası atılınca ortalık epey bir karışmıştı hatırlarsanız.

Afra Saraçoğlu’nun Mert Yazıcıoğlu’yla seneler süren ilişkisini sonlandırdıktan sonra ikisinin de yakın arkadaşı Mert Ramazan Demir’le yeni bir aşka yelken açtığı duyulduğunda sosyal medya kullanıcıları epey tepki göstermişti.

Mert Yazıcıoğlu’nun sırtından bıçaklandığını düşünenler bir yanda, AfRam fanları bir yanda, herkesin diline doladığı gizemli aşk hikayesine dönmüştü Afra ve Mert Ramazan’ın ilişkisi!

Fakat hem Afra Saraçoğlu hem de Mert Ramazan Demir bu aşk dedikodusu hakkında konuşmamaya ant içmiş, iddiaları havada bırakmayı seçmişti.

Hatta aynı projede yer aldıkları için ilişkileri hakkında konuşmalarının yasak olduğu söylentileri de dönüyordu etrafta. Böylelikle sosyal medya kullanıcıları, çifti ölümüne savunanlar ve  ‘ne reklam yaptınız ya!’ diyerek samimiyetsiz bulanlar olarak ikiye ayrıldı.

Onlar ne kadar yalanlasalar da gerçekten aşk yaşadıkları bir yaz günü ortaya çıktı, Afra ve Mert’in dudak dudağa resimleri gündeme bomba gibi düştü.

Ardından beraber tatillere çıkıldığının da kanıtı geldi fakat yine bir değişiklik olmadı. Afra Saraçoğlu da Mert Ramazan Demir de ısrarla bu konu hakkında konuşmayacaklarını dile getirdiler, hatta yalanladıkları zamanlar bile oldu.

Geçtiğimiz günlerde çiftin arasının bozuk olduğu, Mert Ramazan Demir’in Afra Saraçoğlu’nu aldattığı gibi iddialar ortaya atılmasına rağmen AfRam fanları tüm canı pahasına çifti savunmaya başlamıştı.

İkilinin mükemmel bir ilişki yaşadığını ve asla ayrılmayacaklarını düşünen binlerce hayrana en sert ve net cevap geçtiğimiz dakikalarda Afra Saraçoğlu’ndan geldi!

Kendi doğum günü partisine giden Afra Saraçoğlu’nu köşeye sıkıştırarak röportaj alan muhabirler klasikleşmiş Mert Ramazan Demir sorusunu sorunca neye uğradığını şaşırdı.

Saraçoğlu, Mert Razaman Demir’le aşk sorusuna “Yani ben artık bir son nokta koymak istiyorum çünkü artık daha fazla gündeme de gelmek istemiyorum konuyla ilgili. Sadece iş arkadaşıyız, özel bir birlikteliğimiz yok” diye cevap vererek ilişkinin kesin bir şekilde sona erdiğini dile getirdi. Hatta muhtemelen de olaylı bir şekilde, bir daha da geri dönüşü olmayacak şekilde…

Ayrıca muhabirlerin “Ayrılık sebebi ne?” soruları karşısında rahatsız olan Afra Saraçoğlu, “Hiç gerek yok arkadaşlar böyle şeylere” diyerek konuyu kapattı.

Gelin, önce o anları beraber izleyelim ?

1. Şimdi sıra kimine kabak tadı veren, kimine ‘karma’ dedirten, kimine de ilişkinin koca bir reklam balonu olduğunu düşündürten röportaja gelen tepkilerde…

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ? Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x