Honor Magic 6 serisi kamera ve pil özellikleri sızdırıldı

Honor, 10 Ocak’ta Çin’de iki günlük bir lansman etkinliği düzenleyecek. Bu etkinlikte Magic OS 8.0 ve Magic 6 serisi tanıtılacak. Magic 6 serisine ait özellikler hakkında söylentiler ve duyumlar bir süredir dolaşımda. Weibo’da ortaya çıkan yeni bir duyum, Magic 6 ve Magic 6 Pro’nun kamera ve batarya özelliklerini detaylandırıyor.

Magic 6 ve Magic 6 Pro’nun arkasında, 50 megapiksellik OmniVision OV50H ana kamera ve 50 megapiksellik OV50M ultra geniş açılı lens bulunacağı söyleniyor. Bu bilgi, Pro modelinin bir inçlik, 50 megapiksellik ana kameraya sahip olacağına dair önceki raporlarla çelişiyor. Magic 6’ın telefoto çekimler için 50 megapiksellik OV50M sensörüne, Pro modelinin ise Samsung HP3 kamera sensörüne sahip olması bekleniyor.

Honor Magic 6 serisi kamera ve pil özellikleri sızdırıldı

Magic 6 Porsche Design sürümünün arka kamera kurulumunun 50 megapiksellik OV50K ana kamera sensörüne sahip olacağı belirtiliyor. Bu sensör, 50 megapiksellik OV50M ultra geniş açılı lens ve Samsung HP3 telefoto kamerayla birlikte çalışacak.

Samsung HP3 sensörü, Magic 6 Pro ve Porsche Design modelinde 200 megapiksel olarak belirtilse de, Pro modelinin 160 megapiksel olarak modifiye edilmiş bir versiyona sahip olabileceği spekülasyonları var.

Duyumlara göre Magic 6, 5,450mAh kapasiteli bir batarya ile gelecekken, Magic 6 Pro ve Porsche Design 5,600mAh batarya ile donatılacak. Diğer raporlara göre Magic 6, 66W hızlı şarj desteğine sahip olabilirken, diğer iki cihaz 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj imkanı sunacak. Serinin tamamının Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirildiği bildiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x